Aktualności szkolne

Starość na kanapie w raciborskim schronisku dla zwierząt (14.05.2019)

Starość na kanapie...nasze marzenie dla najstarszych mieszkańców schroniska.
Szczególną radość daje nam adopcja starszego pieska, jest to uczucie szczęścia aż do łez...Niestety mimo że staramy się znaleźć dla nich dom, adopcje nie są częste. Parys miał szczęście...a co z...

Informacja odnośnie strajku (24.04.2019)

Szanowni Państwo,
w związku z trwającym strajkiem, w którym nasza szkoła bierze udział i brakiem możliwości zapewnienia należytej opieki i bezpieczeństwa Państwa dzieciom, bardzo proszę, aby do piątku 26.04.2019 uczniowie pozostali jeszcze w domu. W przypadku braku możliwości zapewnienie opieki w domu, szkoła zorganizuje zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.
Proszę o informację do dyrektora szkoły przez dziennik elektroniczny, kto z uczniów przyjdzie do szkoły w czwartek i piątek.
Od poniedziałku zajęcia lekcyjne będą się odbywały zgodnie z planem. Proszę śledzić informacje o ewentualnych zastępstwach w dzienniku elektronicznym.

Z poważaniem - Barbara Tomczyk

Informacja o strajku (23.04.2019)

Szanowni Państwo,
w związku z trwającym strajkiem, w którym nasza szkoła bierze udział i brakiem możliwości zapewnienia należytej opieki i bezpieczeństwa Państwa dzieciom, bardzo proszę, aby w środę 24.04.2019 r. uczniowie pozostali jeszcze w domu...

Wesołego Alleluja! (19.04.2019)

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe,
napełni wszystkich spokojem i wiarą,
da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.
Spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych
życzymy wszystkim Państwu i Waszym rodzinom.

EGZAMIN ÓSMIKLASISTY 2019 (14.04.2019)

Dyrektor Szkoły informuje, że EGZAMIN ÓSMOKLASISTY w Szkole Podstawowej w Chałupkach odbędzie się zgodnie z planem, według terminarza CKE.