Życzenia wakacyjne

Zakończył się kolejny rok szkolny, rok trudny i pełny wyzwań, nowych doświadczeń
i zmian. Teraz, po wielu miesiącach ciężkiej pracy nastąpił czas zasłużonego odpoczynku od nauki, od pracy przy monitorze ekranowym, od porannego wstawania.

Dziękując za wysiłek i współpracę życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły, by nadchodzące wakacje były radosne, pełne niezapomnianych wrażeń oraz bezpieczne. Rodzicom naszych uczniów dziękujemy za udział w wielu wydarzeniach, życzliwe podejście do spraw związanych ze szkołą, gotowość do współpracy i rozwiązywania problemów. Absolwentom życzymy powodzenia w nowych szkołach. Nauczycielom i Pracownikom złapania oddechu i nabrania energii na kolejny rok pracy.

A wszystkim- cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze i wypoczywajcie bezpiecznie. Wierzymy, że wielu z Was będzie miało możliwość poznawania najpiękniejszych zakątków naszej Ojczyzny, a wędrówki szlakami górskimi, jeziora, morze – pozostaną na zawsze najpiękniejszymi wakacyjnymi wspomnieniami młodości.

Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił do nauki
i kolejnych wyzwań, w doskonałych humorach oraz, że będziemy mogli powrócić do szkoły
i uczyć się w szkolnych ławkach.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!!!


 

 

Wstecz