W drogę, już na nas czas

Dnia 4 września 2023 r. uroczystość rozpoczęcia roku w Szkole Podstawowej im. Henryka Sucharskiego rozpoczęła się Mszą Świętą w kościele parafialnym. 

Następnie, już w progach naszej szkoły zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny 2023/2024. Był to szczególny dzień, ponieważ podczas tej uroczystości przywitaliśmy nowego dyrektora szkoły Pana Radosława Kijewskiego.  

Swoją przygodę ze szkołą rozpoczęli również uczniowie klasy pierwszej. Był to dla nich szczególny dzień, gdyż zostali przyjęci do grona uczniów naszej szkoły. W obecności rodziców, grona pedagogicznego i uczniów odbyło się uroczyste Ślubowanie i Pasowanie  na ucznia klasy pierwszej.  

W czasie tego wyjątkowego wydarzenia  swoją obecnością zaszczycili nas  pan w-ce wójt Wolfgang Kroczek oraz Pani Daria Wieczorek dyrektor Gminnego Zespołu Oświaty. Złożyli oni na ręce pani Barbary Tomczyk, dotychczasowego dyrektora podziękowanie za zaangażowanie i wieloletnie prowadzenie naszej placówki, ale także powitali nowego dyrektora życząc sukcesów w kierowaniu szkołą oraz dobrej współpracy ze społecznością szkolną. 

Przed nami 10 miesięcy wspólnie spędzonych chwil i nauki  

Wszystkim uczniom życzymy, by czas spędzony w naszej szkole przyczynił się do zdobywania wiedzy, rozwijania zainteresowań i uzdolnień, zawierania nowych przyjaźni i poszukiwań dalszej drogi życia.  

Jutro zaczyna się nowy uczniowski dzień, czas pełen zadań i wyzwań, dobrych chwil spędzonych w gronie kolegów i koleżanek. Niech ten nowy rok szkolny będzie dla Nas udany!


 

Zapraszamy do galerii

Wstecz