Szlachetna paczka 2021

Finał Szlachetnej Paczki już za nami!

Po raz kolejny społeczność naszej szkoły udowodniła, że mamy wielkie serca, otwarte na pomoc ludziom potrzebującym i dotkniętym cierpieniem.
W tym roku przygotowaliśmy paczkę dla Pana Stanisława z Gminy Giby na Podlasiu. Wspólnymi siłami uzbieraliśmy kwotę 5000 złotych, za które zakupiliśmy elektryczny wózek inwalidzki, toaletę turystyczną, kołdrę, pościel, buty i nowy telewizor. Ponadto spakowaliśmy 16 paczek z jedzeniem, środkami czystości, ubraniami, kocami. Z dumą i wzruszeniem przekazaliśmy dary do siedziby Szlachetnej Paczki w Wodzisławiu Śląskim, skąd za sprawą wolontariuszy prezenty przebyły 680 km na Podlasie.
Mamy przyjemność podziękować w imieniu swoim, Adresata naszej pomocy, jak i projektu Szlachetna Paczka wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tegorocznej akcji. Dziękujemy za każdą złotówkę, paczkę makaronu, czy dobre słowo. Każdy wkład pieniężny i materialny pokazał jak wiele otwartości i życzliwości budzi się w naszych sercach, kiedy trzeba się zjednoczyć w dobrej sprawie.
Niechaj Święta Bożego Narodzenia będą czasem bliskości i ciepła, pielęgnujmy w sobie dobro i miłość, których siła i moc potrafi zdziałać tak wiele!


 

Zapraszamy do galerii...

Wstecz