Dzień Matki i Ojca

Klasa I przygotowała dla swoich rodziców montaż słowno – muzyczny pt. „Kochamy Was mocno”. Uczniowie zaprezentowali wiersze, piosenki, przedstawili  przygotowany na tę okazję taniec pt. „Zatańczmy razem” , zagrali na kubkach do utworu „Kubek Jakubek”. Rodzice wzruszeni oglądali występy swoich pociech i nagrodzili je gromkimi brawami. Na koniec przedstawienia został przedstawiony nagrany wcześniej wywiad ze wszystkimi uczniami na dwa tematy: „Moja mama jest...” i  „Najbardziej lubię z mamą i tatą….”. Nie obyło się też bez wręczenia rodzicom prezentów, które uczniowie samodzielnie przygotowali; były to serduszka dla Mam i laurki dla Ojców.

Dzień Matki i Ojca w klasie 2.
W tym roku szkolnym akademia z okazji Dnia Matki i Ojca miała trochę inną formę. Ze względu na obostrzenia związane z ciągle panująca pandemią sprawiły, że spotkanie zorganizowaliśmy tylko dla rodziców naszej klasy. Mimo krótkiego czasu, związanego z niedawnym powrotem do zajęć stacjonarnych, przygotowaliśmy przedstawienie pt. „Rzepka”, ponadto dzieci zaprezentowały to wszystko co udało nam się osiągnąć w tym innym roku szkolnym. Były ulubione piosenki, gra na instrumencie, piękne recytacje po polsku i po śląsku oraz wspaniałe występy naszych klasowych piosenkarek. Rodzicom bardzo się występy podobały i w podziękowaniu dzieci otrzymały słodką niespodziankę. Wszyscy wspólnie stwierdziliśmy, że dobrze się znowu spotkać „na żywo”.

Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty w klasie 3 odbyła się w piątek 11 czerwca na sali gimnastycznej. Uczniowie dla zaproszonych rodziców przygotowali przedstawienie teatralne pt.”Calineczka”, wzruszające piosenki, wiersze z życzeniami oraz dwa indywidualne tańce współczesne. Po występie wszyscy obdarowali rodziców samodzielnie wykonanymi sercami z masy solnej. Rodzice byli zachwyceni występami dzieci, szczególnie, że mogli je zobaczyć na żywo. Dzieci były szczęśliwe, że mogły się pięknie zaprezentować a rodzice poczęstowali swoje pociechy słodką niespodzianką.


 Zapraszamy do galerii...

Wstecz