Dzień Matki i Ojca 2018

„Mama i tata ileż te słowa mają w sobie treści. Z nimi związane są nasze najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa – nasze pierwsze radości, zabawy, marzenia, tęsknoty” - tymi słowami rozpoczął się 29 maja występ uczniów klas II i III Szkoły Podstawowej dla kochanych rodziców. 

Na wstępie wszystkich zebranych gości przywitała Dyrektor Szkoły Barbara Tomczyk, która złożyła rodzicom serdeczne życzenia z okazji Dnia Matki i zbliżającego się Dnia Ojca.

Klasa II przedstawiła inscenizację pt. „Brzydkie kaczątko” oraz piosenki, taniec i grę na dzwonkach „Sto lat”. Klasa III natomiast zaprezentowała program zawierający wiersze dla rodziców, skecze oraz cały trzyletni dorobek artystyczny na który składały się min. występy na Festiwalu Pozytywnych Wartości. 

Rodzice nie ukrywali łez wzruszenia i wszystkich występujących nagrodzili gromkimi brawami. Po występie dzieci wręczyły kochanym gościom własnoręcznie wykonane upominki i zaprosiły na przygotowany poczęstunek. Przy ciasteczku wszyscy mogli dzielić się swoimi wrażeniami i zbierać pochwały.

 


 

Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia w naszej fotogalerii...

Wstecz