„Święta z Kolędą – Weihnachten mit Weihnachtsliedern”

16 grudnia br. wybrani uczniowie, wraz z opiekunami: panią M. Gołąbek, K. Rusnarczyk, E. Jura oraz panem D. Wierzgoń, oraz zespół wokalno - instrumentalny naszej szkoły, prowadzony przez pana H. Krótkiego, zaprezentowali się na XI Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Języku Polskim i Niemieckim pt. „Święta z Kolędą – Weihnachten mit Weihnachtsliedern”, zorganizowanym przez GZOKSiT w Tworkowie.

Uczniowie zaśpiewali wiele pięknych kolęd i pastorałek w j. polski i j. niemieckim. Była to dla nas wszystkich bardzo ważna i wzruszająca chwila, móc oglądać naszych wspaniałych uczniów podczas występów.

Zespół wokalno - instrumentalny oraz następujący uczniowie: duet Anna Wycisk i Marta Sedlaczek oraz grupa wokalna kl. IV, w skład której wchodzą: Martyna Pocztowska, Sandra Smołka, Oliwia Wolnik, Natalia Ciuraj, Szymon Kania oraz Paweł Wycisk, otrzymali wyróżnienie za zaśpiewane i zagrane kolędy.

Wszyscy wyróżnieni laureaci wystąpią podczas Koncertu Galowego w tworkowskim kościele w dniu 31 stycznia 2016 roku, gdzie zostaną wręczone nagrody oraz dyplomy.

 

Dziękujemy wszystkim uczniom za pracowitość i wytrwałość na naszych próbach, za zaangażowanie i wzajemną pomoc w pokonywaniu „muzycznych” trudności oraz za niezapomniane chwile, pełne radości i uśmiechów na twarzy. Gratulujemy wyróżnienia, życząc wszystkim dalszych sukcesów.


 

Wstecz